Bomm Nedir ?

27 yıllık tecrübe...

Gücünü daima ileriye bakan, yeniliğe yatırımda sınır tanımayan, bayi ve müşterisine dünya teknolojisinin en yenisini sunan ilkeleri ile 27 yıllık otomotiv satış sonrası hizmetler ve ithalat-ihracat tecrübesinin bileşiminden alır.

Bomm Nedir ?

Bomm, otomobillerin maruz kaldığı dolu yağışı ve lokal çarpma hasarlarını, aracın boyasına zarar vermeden onaran ve ilk günkü görüntüsüne kavuşturan " boyasız onarım " sisteminin Türkiye'deki en başarılı temsilcisidir.

Paintless Dent Removal

Amerika ve Avrupa'da yaygın olarak kullanılan " Paintless Dent Removal " yani " Boyasız Göçük Onarımı " işlemini yine Amerika'dan bizzat edindiği know-how ile dünya standartlarında uygulayan ve bunu karlı bir yatırım modeline dönüştüren yegane ulusal kurumdur.

Hedeflerimiz

En Hızlı Onarım Şeklidir
Kaporta boya işlemlerinin aksine, araçlardaki hasarları en hızlı şekilde onaran sistemdir. Kaporta-boya ile onarılacak küçük bir hasar için aracın serviste geçireceği minimum süre 3-4 gün iken, BOMM ile bu süre saatler ile ifade edilir.
Maliyeti En Düşük Onarım Şeklidir
Boya, astar, macun vb ürünlerinin hiçbirinin kullanılmaması sebebi ile onarım maliyeti geleneksel onarımlara göre düşüktür.
Üretim Operasyonu En Kolay Hizmettir
Tek mekan ve tek tip işçilik ile gerçekleştirilir. dolayısıyla onarımı, aynı işçi başından sonuna kadar kendisi yapıp teslim edebilir. Tek işçi ile bile üretim durmaz. Tüm işlemler aynı mekanda yapılabildiği için, araçlar bir yerden bir yere taşınmaz; boya fırını, astar kabini gibi yerlere gerek kalmaz. Hatta müşteriye yönelik mobil-yerinde onarım yapılabilir.
İşçilik Verimliliği En Yüksek Hizmettir
Kaporta-boya işlemi ile kıyaslandığında yapılan üretim, bir işçinin saat başına yapacağı cironun birkaç katıdır.
Aracın 2.El Değerinin Düşürmeyen Tek Hizmettir
Araçların 2.el değerini düşüren en önemli unsurlar olan kaporta parçalarının değişimi ve boyanması işlemlerine gerek bırakmadığından, aracın onarımı sonrası değer kaybı yaşanmaz.
Boyasız Onarımın Kurumsal Markası BOMM
Tek merkezden yönetilen bir sistem ve kurumsal bir yapının parçası olan BOMM bayileri, BOMM'un kurum anlaşmaları ile Türkiye çapında büyük müşterilere hizmet verir, BOMM'un teknik ve operasyonel desteğini daima yanında hisseder.
Bomm Sayesinde,

En Üste Dön