TEB - KOSGEB - BOMM İşbirliği ile Birlikte Kazanıyoruz

İlk franchise ödeme işlemlerini olabildiğince kolay ve rahat bir hale getirdik. TEB Bankası ve BOMM işbirliğiyle kefilsiz ipoteksiz kredi imkanı sağlamaktayız.

" Bölgenizde rekabetsiz ticaret imkanı sunuyoruz. Size özel geniş bölgede işleriniz büyütmenizi teklif ediyoruz. "

Franchise yatırım hizmetlerimiz sürmektedir.

Size franchise hizmetimiz sadece firma kurulum sürecinde değil ihtiyaç duyduğunuz her an devam edecektir. Sizin başarınız bizim başarımız. Kısıtlı alanda, dar pazarda, yüksek rekabetle ticaret yapmaktansa bizimle beraber Türkiye ve uluslararası alanda geniş pazar düşük rekabet imkanlarıyla gerçek ticaret imkanlarına sahip olun.

En büyük hizmet sağlayıcımız olup yüksek kazançlar kazanmak ister misiniz?

Ödeme bekleme derdi olmaksızın hızlı ödeme garantisi!

Size özel risksiz ve yekpare finansal yardım hizmeti sunmaktayız. Biz sadece franchise satmıyoruz, size düşük bütçeli uzun vadeli bir ticari ilişki teklif ediyoruz.

Komple Para Akışı ve Nakit Yönetim Hizmeti:

Ticari ilişkide olduğumuz sürece franchise anlaşma şartnamesinde belirttiğimiz gibi komple para akışı ve nakit yönetim hizmetimizin güvencesi altındasınız. Yani yaptığınız her iş için ödeme bekleme derdi olmaksızın hızlı ödeme garantisi sunuyoruz. İş bitiminden en geç altı hafta sonra ödemenizi yapıyor ve müşterilerden tahsilat derdinden de sizi kurtarıyoruz.

İşiniz gerçekten çok kolay. Siz sadece birinci sınıf hizmet vermeye odaklanın ve paranın gelişi seyredin.

" Eğer bu işi yalnız yapıyorsanız bu size korkutucu ve zor gelebilir, ama bizim pazarlama ve satış desteğimizle endişe etmenize gerek yok ! "

Pazarlama ve Satış Desteği

Yani bütün finansal ve işle alakalı bütün bilgi ve becerilerimiz sizinle olacak. Eğer bu işi yalnız yapıyorsanız bu size korkutucu ve zor gelebilir ama bizim pazarlama ve satış desteğimizle endişe etmenize gerek yok. Size yardım için buradayız ve her zaman hazırız. İş planınızı oluşturmanızda ve finansla ilgili her türlü sorununuzda her zaman yanınızdayız.

" İş olanaklarıyla ilgili en ufak şüpheniz olmasın. Her türlü sorunuzda bizi arayın ! "

Merkez ve Ofis Online Yönetim

Çağımızda birçok insan belli bölgede herhangi bir servis ararken web aramasından faydalanmakta. BOMM ile beraber olduğunuz bölgede web aramalarında en üstte görüneceksiniz ve bu size daha çok müşteri kazandıracak. Ayrıca web sitemiz üzerinden kendi web alanınızı kontrol imkanı sağlıyor ve bunu sizin için yapıyor ve müşteriyle sizi yormadan kolay iletişim imkanı sağlıyoruz.

Franchise Başvuru Formunu doldurup info@bomm.com.tr adresine mail atıp franchise fırsatlarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz...

En Üste Dön